Vinohradnícky spolok Prietržka

Vitajte na stránkach Vinohradníckeho spolku Prietržka, kde Vám chceme pravidelne prinášať informácie o činnosti nášho združenia.

Deň otvorených búd 2019

Dátum konania:08.06.2019
Miesto konania:Prietržské vinohrady
Čas:13:00 - 20:00
Vstupné:15 EUR (vrátane pohárika a mapky a 3€ kupónu)
Facebook udalosť:

Deň otvorených búd Prietržka 2019 - mapka

klikni pre zväčšenie

Srdečne pozývame na “prietržské otvorené búdy 2019”! Nakoľko vinári z Prietržky svoje búdy otvorili predchádzajúce dva roky v rámci Vínnej cesty Záhorie a tešili sa veľkej obľube, rozhodli sme sa, že ponúkneme nahliadnuť do našich búd a dáme možnosť ochutnať naše vína aj samostatne. Svoje búdy  otvorí minimálne 20 vinárov a veríme tomu, že budeme mať čo ponúknuť a z našich čarovných búd si odnesiete nezabudnuteľné zážitky.

 

Vstupné

Vstupenky si je možné zakúpiť na mieste (v registračnom stánku) alebo v predpredaji, v miestnom obchode Erik cena vstupného je 15EUR (v cene je zahrnutý pohárik, mapka, kapsička na pohárik a 3€ kupón). V registračnom stánku je možná platba len v hotovosti.

Registrácia

Návštenvníci so zákúpenou vstupenkou v predpredaji sa musia zaregistrovať v registračnom stánku (viď mapka). Počas registrácie návštevník dostane:

  • Identifikačnú pásku
  • Pohár na víno
  • Stýlovú kabelku na pohár
  • Kupón v hodnote 3 EUR ktorý si je možné zameniť za flašú vína v niektorých z otovorených búd
  • Mapku

Doprava

Do obce Prietrža premáva linkový autobus zo smeru Skalica a Senica. Cestovný poriadok si je možné pozrieť na www.cp.sk. Z autobusovej zastávky je štartovací bod asi 25 minút chôdze. V okolí Prietržky premáva niekoľko taxi služieb. Alkohol za volant nepatrí.

Občerstvenie

Medzi búdami 7 a 8 bude pripravené občerstvenie v ktorom si bude môžné zakúpiť jedno a nápoje. Vo večerných hodinách bude pripravená aj živá hudba (ak počasie dovolí)

 

Interaktívna mapka

Tešíme sa na Vás 8. Júna 2019 v prietržských vinohradoch!